Page Title (7.x-2.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: more
ur: مزید

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Page
ur: صفحہ

en: Out of date
ur: قدیم
