Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: view
af: bekyk

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: edit
af: redigeer

en: Operation
af: Operasie
