Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: view
am: ትይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Position
am: ቦታ
