Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Quote
ar: الاقتباس

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Position
ar: الوضع

en: Operation
ar: عملية

en: Caption
ar: شرح

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Add image
ar: أضف صورة

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: <em>Edit @type</em> @title
ar: تعديل @title (@type)

en: Administer @entity_type
ar: تسيير @entity_type
