Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: view
bg: преглед

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Operation
bg: Действие
