Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Add image
bo: རི་མོ་ཁ་སྣོན།

en: Edit @type
bo: @type་རྩོམ་སྒྲིག

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: <em>Edit @type</em> @title
bo: <em>@type</em>@title<em>་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད</em>
