Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Quote
cs: Citace

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Position
cs: Pozice

en: Operation
cs: Operace

en: Caption
cs: Popisek

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Column
cs: Sloupec

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit Link
cs: Upravit odkaz

en: Admin
cs: Administrátor

en: Row
cs: Řádek

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: Date changed
cs: Datum změny

en: <em>Edit @type</em> @title
cs: <em>Upravit @type</em> @title
