Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: view
cy: gweld

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: edit
cy: golygu

en: Position
cy: Lleoliad

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Column
cy: Colofn

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: Admin
cy: Gweinydd

en: Add image
cy: Ychwanegu delwedd

en: Date changed
cy: Dyddiad newidwyd
