Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Position
eo: Loko

en: Operation
eo: Operacio

en: <em>Edit @type</em> @title
eo: <em>Edytuj @type</em> @title
