Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: view
et: näita

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Position
et: Asukoht

en: Operation
et: Operatsioon

en: Caption
et: Pealkiri

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Column
et: Tulp

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Admin
et: Administraator

en: Row
et: Rida

en: Add image
et: Pildi lisamine

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Administer @entity_type
et: Olemi @entity_type haldamine

en: Create @entity_type of any type
et: Suvalist liiki @entity_type loomine

en: Create %bundle @entity_type
et: Loo %bundle @entity_type
