Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: view
gl: vista

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Position
gl: Posición

en: Operation
gl: Operación

en: Caption
gl: Lenda

en: Date created
gl: Data de creación

en: Column
gl: Columna

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Row
gl: Ringleira

en: Date changed
gl: Data modificada

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title
