Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: view
gu: જુઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Edit Link
gu: કડી ને સુધારો
