Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Position
he: מיקום

en: Operation
he: פעולה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Column
he: עמודה

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Admin
he: מנהל

en: Row
he: שורה

en: Delete Link
he: מחק קישור

en: Edit @type
he: ערוך @type

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title
