Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: view
hr: prikaz

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Position
hr: Pozicija

en: Operation
hr: Operacija

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Add image
hr: Dodaj sliku

en: Edit @type
hr: Uredi @type

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: <em>Edit @type</em> @title
hr: <em>Uredi @type</em> @title
