Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title
