Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Move down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ ನಡೆಸು

en: Move up
kn: ಮೇಲಕ್ಕೆ ನಡೆಸು

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ
