Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Operation
ku: کردار

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title
