Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: view
mn: харах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: edit
mn: засварлах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
