Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल
