Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: view
nl: weergeven

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: edit
nl: bewerken

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Position
nl: Positie

en: Operation
nl: Bewerking

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Move down
nl: Naar beneden verplaatsen

en: Move up
nl: Naar boven verplaatsen

en: Column
nl: Kolom

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Row
nl: Rij

en: Delete Link
nl: Link verwijderen

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: Delete @type
nl: @type verwijderen

en: Administer @entity_type
nl: Beheer @entity_type

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
nl: Sta gebruikers toe om elke actie uit te voeren op @entity_type.

en: Create @entity_type of any type
nl: @entity_type maken van elk type

en: Edit own @entity_type of any type
nl: Bewerk eigen @entity_type van elk type

en: Edit any @entity_type of any type
nl: Bewerk elk @entity_type van elke type

en: View own @entity_type of any type
nl: Bekijk eigen @entity_type van elk type

en: View any @entity_type of any type
nl: Bekijk elk @entity_type van elk type

en: Create %bundle @entity_type
nl: %bundle @entity_type maken

en: Edit own %bundle @entity_type
nl: Bewerk eigen %bundle @entity_type

en: Edit any %bundle @entity_type
nl: Bewerk elke %bundle @entity_type

en: View own %bundle @entity_type
nl: Bekijk eigen %bundle @entity_type

en: View any %bundle @entity_type
nl: Bekijk elke %bundle @entity_type

en: Advanced features
nl: Uitgebreide mogelijkheden
