Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Position
ps: ځاى

en: Caption
ps: نوم

en: Column
ps: ستن

en: Edit Link
ps: تړونی سمون

en: Row
ps: کتار
