Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
