Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Position
sk: Pozícia

en: Operation
sk: Operácia

en: Caption
sk: Popis

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Column
sk: Stĺpec

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Admin
sk: Administrátor

en: Row
sk: Riadok

en: Add image
sk: Pridať obrázok

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: <em>Edit @type</em> @title
sk: <em>Upraviť @type</em> @title

en: Delete @type
sk: Odstrániť @type
