Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: view
sl: pogled

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Position
sl: Položaj

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Admin
sl: Skrbnik
