Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака
