Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Edit Link
th: แก้ไขลิงค์

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง

en: <em>Edit @type</em> @title
th: <em>แก้ไขt @type</em> @title
