Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: view
vi: xem

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Position
vi: Vị trí

en: Operation
vi: Thao tác

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: Move down
vi: Chuyển xuống

en: Move up
vi: Chuyển lên

en: Column
vi: Cột

en: Row
vi: Hàng

en: Date changed
vi: Ngày đã được thay đổi.

en: <em>Edit @type</em> @title
vi: <em>Chỉnh sửa @type</em> @title
