Page builder framework (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Operation
ast: Operación

en: Date created
ast: Data de creación
