Page builder framework (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: edit
az: redaktə et

en: Position
az: Vəzifə

en: Caption
az: Başlıq

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Column
az: Sütun

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Row
az: Sıra

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title
