Page builder framework (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: view
ca: mostra

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Position
ca: Posició

en: Operation
ca: Operació

en: Caption
ca: Subtítol

en: Date created
ca: Data creada

en: Move down
ca: Mou cap abaix

en: Move up
ca: Mou cap amunt

en: Column
ca: Columna

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Admin
ca: Administrador

en: Row
ca: Fila

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title

en: Administer @entity_type
ca: Administra @entity_type

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
ca: Permet als usuaris fer qualsevol acció en un @entity_type.

en: Create @entity_type of any type
ca: Crea un @entity_type de qualsevol tipus

en: Edit own @entity_type of any type
ca: Edita @entity_type propi de qualsevol tipus

en: Edit any @entity_type of any type
ca: Edita qualsevol @entity_type de qualsevol tipus

en: Create %bundle @entity_type
ca: Crea %bundle @entity_type
