Page builder framework (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: view
fi: näkymä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Quote
fi: Lainaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Position
fi: Sijoitus

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Move down
fi: Siirrä alaspäin

en: Move up
fi: Siirrä ylöspäin

en: Column
fi: Palsta

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Row
fi: Rivi

en: Edit @type
fi: Muokkaa @type

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: <em>Edit @type</em> @title
fi: <em>Muokataan @type</em> @title

en: Administer @entity_type
fi: Ylläpidä @entity_type

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
fi: Salli käyttäjien suorittaa mitä tahansa toimintoja entiteettityypille @entity_type.

en: Create @entity_type of any type
fi: Luo mikä tahansa @entity_type

en: Edit own @entity_type of any type
fi: Muokkaa omaa minkä tahansa tyyppisiä @entity_type

en: Edit any @entity_type of any type
fi: Muokkaa minkä tahansa tyyppistä @entity_type

en: View own @entity_type of any type
fi: Tarkastele omaa minkä tahansa tyyppisiä @entity_type

en: View any @entity_type of any type
fi: Tarkastele minkä tahansa tyyppistä @entity_type

en: Create %bundle @entity_type
fi: Luo %bundle @entity_type

en: Edit own %bundle @entity_type
fi: Muokkaa omia %bundle @entity_type

en: Edit any %bundle @entity_type
fi: Muokkaa mitä tahansa %bundle @entity_type

en: View own %bundle @entity_type
fi: Tarkastele omia %bundle @entity_type

en: View any %bundle @entity_type
fi: Tarkastele mitä tahansa %bundle @entity_type
