Page builder framework (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: view
hu: megtekintés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Operation
hu: Művelet

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Move down
hu: Mozgatás le

en: Move up
hu: Mozgatás fel

en: Column
hu: Oszlop

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: Row
hu: Sor

en: Add image
hu: Kép hozzáadása

en: Edit @type
hu: @type szerkesztése

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: <em>Edit @type</em> @title
hu: <em>@title</em> @type szerkesztése

en: Delete @type
hu: @type törlése

en: Administer @entity_type
hu: @entity_type beállítása

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók bármilyen műveletet végrehajthassanak @entity_type entitáson.

en: Create @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú @entity_type létrehozása

en: Edit own @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú saját @entity_type szerkesztése

en: Edit any @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú @entity_type szerkesztése

en: View own @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú saját @entity_type megtekintése

en: View any @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú @entity_type megtekintése

en: Create %bundle @entity_type
hu: %bundle @entity_type létrehozása

en: Edit own %bundle @entity_type
hu: Saját %bundle @entity_type szerkesztése

en: Edit any %bundle @entity_type
hu: Bármilyen %bundle @entity_type szerkesztése

en: View own %bundle @entity_type
hu: Saját %bundle @entity_type megtekintése

en: View any %bundle @entity_type
hu: Bármilyen %bundle @entity_type megtekintése
