Page builder framework (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: view
is: skoða

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Position
is: Staðsetning

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Column
is: Dálkur

en: Date changed
is: Dags breytt

en: <em>Edit @type</em> @title
is: <em>Breyta @type</em> @title
