Page builder framework (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Position
lt: Pozicija

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Caption
lt: Antraštė

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Column
lt: Stulpelis

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Admin
lt: Adminas

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Administer @entity_type
lt: Administruoti @entity_type
