Page builder framework (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: view
lv: skatīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Position
lv: Pozīcija

en: Operation
lv: Operācija

en: Caption
lv: Paraksts

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Column
lv: Kolonna

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Row
lv: Rinda

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title
