Page builder framework (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
