Page builder framework (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Edit Link
nn: Rediger lenke

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title
