Page builder framework (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан
