Page builder framework (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: edit
sq: ndrysho

en: Operation
sq: Veprimi
