Page builder framework (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Quote
ug: نەقىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Caption
ug: تېما

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: Row
ug: قۇر
