Page builder framework (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: view
be: глядзець

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Operation
be: Аперацыя

en: Caption
be: Загаловак

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Date changed
be: Дата змененая

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title
