Page builder framework (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: edit
bn: সম্পাদন

en: <em>Edit @type</em> @title
bn: <em>@type সম্পাদনা করুন</em> @title
