Page builder framework (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Column
bs: Kolona

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
