Page builder framework (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: view
eu: ikusi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Position
eu: Kokapena

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Column
eu: Zutabe

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Edit @type
eu: Editatu @type

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title
