Page builder framework (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Cancel
ja: キャンセル

en: view
ja: ビュー

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Quote
ja: 料金

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Position
ja: ポジション

en: Operation
ja: 操作

en: Caption
ja: キャプション

en: Date created
ja: 作成日時

en: Column
ja: カラム

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Edit Link
ja: リンクの編集

en: Admin
ja: 管理者

en: Row
ja: 行

en: Date changed
ja: 更新日付

en: <em>Edit @type</em> @title
ja: <strong>@type</strong> @title の編集
