Page builder framework (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Operation
jv: Operasi

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi
