Page builder framework (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Position
ka: პოციზია
