Page builder framework (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Operation
kk: Операция
