Page builder framework (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title
