Page builder framework (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Position
mr: स्थान

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
